Portal_background_image

ضرورت يكپارچه و همسو نمودن اقدامات در راستاي حمايت و توانمند سازي زنان سرپرست خانوار ...

معاون محترم سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در دومین جلسه کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده استانداری كه در روز پنج شنبه مورخ 7/04/97 برگزار گرديد بر انجام اقدام عملگرایانه و گروهی در راستای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تأکید نمودند.

حقیقی ،معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ضمنتأکید بر اجرای اقدامات کارشناسی شده و اجتناب از گزارش دهی صرف دستگاههای اجرایی  بیان داشتند :با توجه به شرایط فعلی جامعه و ضرورت نگاه تعامل گرایانه  همه دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی و غیر دولتی ، لازم است دسکلیه مسئولین استانی از عملکردهای توصیفی اجتناب و بر اقدامات مشارکتی و قابل دفاع و ارائه به مردم تمرکز نمایند

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، افزود: زنان سرپرست خانوار به عنوان قشری هرچند اندک از جامعه که بنا به دلایلی مختلف هم اکنون سرپرستی و راهبری خانواده را عهداه دار می باشند چنانچه برنامه های دقیق و عملیاتی بر آنان پیش بینی نگردد این گروه از جامعه می تواند آسیب ها و مشکلات فراوانی را هم برای خود و هم برای جامعه با ارمغان آورند.

ایشان در ادامه بر ضرورت تعامل با مردم تاکید نمودند و اافزودند :مسئولین استان باید از اقدامات و برنامه های خود به صورت عملیاتی دفاع نمایند و مردم شاهد نتایج حاصل از اقدامات و شعار های مسئولین باشند.

حقیقی با اشاره با ابلاغیه رئیس جمهور در خصوص افزایش 30 درصدی مدیران زن تا پایان برنامه ششم افزودند :ما به صلاحیت و توانمندی های زنان و بانوان ایمان داریم و سعی ما بر آن است تا پایان مرداد ماه گزارشی عینی و به دور از توصیف به مردم عزیز ارائه دهیم.

قابل ذکر است در پایان جلسه از فرماندار شهرستان ساوه و همچنین مشاور امور بانوان و خانواده شهرستان ساوه به جهت عملکرد مطلوب در این حوزه تقدیر به عمل آمد.


دسته بندی

کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها