Portal_background_image

نشست نشست هماهنگي و برنامه ريزي در خصوص برنامه هاي دهه فجر و هفته گراميداشت مقام مادر و روز زن

امروز نشست برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری با شکوه دهه فجر و هفته گرامیداشت زن و مقام مادر راس ساعت 10 صبح در طبقه سوم استانداری با رياست خانم فرجي مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده و با حضور مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی برگزار گردید.

امروز نشست برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری با شکوه دهه فجر و هفته گرامیداشت زن و مقام مادر راس ساعت 10 در طبقه سوم استانداری به ریاست سرکار انم فرجی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده و با حضور مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی برگزار گردید.

 ایشان  در خصوص برنامه ها و فعالیتهایی که در هفته گرامیداشت مقام مادر و روز زن و دهه فجر صورت مي گيردبه بحث وتبادل نظر پرداختند در خصوص دهه فجر نیزگفتند: ما مثل همه ساله  کمیته بانوان ستاد دهه فجر تشکیل می دهیم وهفته گرامیداشت مقام مادر و روز زن که به مناسبت تولد حضرت فاطمه (س) از 18 اسفند می باشد ما از 10 تا 18 اسفند را هفته زن گفته می شود. در این جلسه قرار شد دستگاههای اجرایی پیشنهادات و نظرات خود را در جلسه آتی (که هر دو هفته یکبار برگزار می شود )را بیان نمایند.

وي افزود:جشنواره اسوه هاي صبر ومقاومت با همكاري دفتر امور بانوان وخانواده و سازمان حفظ ونشر ارزشهاي دفاع مقدس وهمكاري ومساعدت دستگاههاي اجرايي از نيمه دوم اسفند در استان برگزار خواهد شد .

در همین راستا اولین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت در سال 1396 در استان مرکزی برگزار می شودکه زمان برگزاری آن در ایام هفته زن می باشد و گروه مخاطب آن خانواده های شهداو ایثارگران برگزار نمایند..

در این پایان اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص برنامه های دهه فجر و هفته زن بیان نمودند.کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها