Portal_background_image

ششمين جلسه كار گروه تخصصي بانوان وخانواده استان عصر روز سه شنبه بر گزار گرديد.

ششمین جلسه کار گروه تخصصی بانوان وخانواده استان با ریاست آقای حسن بیگی معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی وبا حضور اعضا کار گروه عصر روز سه شنبه مورخ 1395/10/28 در سالن جلسات استانداری بر گزار گردید.

حسن بیگی ، معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري مركزي روز سه شنبه در نشست کارگروه تخصصي امور بانوان و خانواده استان مرکزی با اشاره به ارزیابی به عمل آمده  در حوزه  آرایشگاه های زنانه در سطح شهر اراک توسط دستگاه های نظارتی ذی ربط بیان داشتند: نظارت و ارزیابی در تمام عرصه های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ...مسئله ای اجتناب ناپذیر و ضروری است که می بایست مسئولین و دستگاه های نظارتی مجدانه و با هدف همکاری در مرتفع نمودن چالش ها و مشکلات موجود گام بردارند .
ایشان افزودند :مسئولین و مدیران مراکز و اماکن تحت بازرسی نیز می بایست امر نظارت را به عنوان  بازوی توانمند و یاری رسان خود بدانند و تمام توان و تلاش خود را جهت رفع نواقص و خلاء های قانونی موجود حوزه خود به کار بندند و خود پیشگام در این زمینه شوند.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی با تقدیر از دستگاههای مجری این طرح تأکید نمودند: امر ارزیابی و نظارت نباید فقط در جمع آوری آمار و اطلاعات محدود گردد و ماحصل این امر که همان رفع چالش و هموار نمودن زمینه جهت ارتقاء کمی و کیفی ارائه خدمات در تمام زمینه ها بویژه مواردی که ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت افراد جامعه دارد  همانند آرایشگاه های زنانه ، مورد غفلت واقع گردد.
وی در پایان خواستار استمرار اینگونه ارزیابی ها با بهره مندی از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد شدند و یادآور شدند:بحمد ا... در استان مرکزی نهادهای غیر دولتی همگام با دستگاه های حاکمیتی و دولتی در تمام صحنه ها بویژه حوزه های نظارتی به عنوان نماینده مردم و اقشار مختلف جامعه حضور فعال دارد .

 کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها