Portal_background_image

جشن به مناسبت هفته زن (جشن دهياران زن )

صبح امروز به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر مراسم تقدير از بانوان دهيار و اعضاي شوراهاي اسلامي روستا با حضور جناب آقاي آقازاده استاندار محترم وجناب آقاي زنديه وكيلي معاون محترم حوزه عمراني و جناب آـقاي فائض پور مديركل محترم دفتر امور روستايي و شوراها و خانم فرجي مديركل دفتر امور بانوان و خانواده و جمعي از بانوان شاغل استانداري برگزار گرديد.

صبح امروز به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر مراسم تقدير از بانوان دهيار و اعضاي شوراهاي اسلامي روستا با حضور جناب آقاي آقازاده استاندار محترم وجناب آقاي زنديه وكيلي  معاون محترم حوزه عمراني و جناب آـقاي فائض پور مديركل محترم دفتر امور روستايي و شوراها و خانم فرجي مديركل دفتر امور بانوان و خانواده و جمعي از بانوان شاغل استانداري برگزار گرديد. و همزمان دوره آموزشي با موضوع بهداشت عمومي و سلامت روستا ( سكته قلبي و سكته مغزي ) با حضور جمع كثيري از بانوان دهيار و شوراها و بانوان شاغل استانداري و فرمانداري برگزار گرديد.

جناب آقاي آقازاده استاندار محترم در خصوص حضور فعالانه زنان روستایی در امور اجتماعی و مدیریتی و تغییراتی که در باور مردان خانواده شان برای حمایت از این فعالیت به وجود آمده، حکایت از تغییراتی دارد که در عمق جامعه ایرانی در حال وقوع و تکوین یافتن است. زهرا و فاطمه، نمادهایی از تغییر باورهای تاریخی نسبت به زنان اند. زن های روستا حالا نه تنها خود از محدودیت های تحمیلی عبور کرده اند، بلکه به عنوان مادران خانواده و مدیران خانه خود، نسلی را پرورش خواهند داد که دیوار بلند باورهای تبعیض آمیز در ذهن و ضمیر او جایگاهی نداشته باشد.


دسته بندی

کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها