Portal_background_image

برگزاري فاز اول طرح ملي تاب اوري اجتماعي زنان در استان

فاز اول طرح تاب اوری اجتماعی زنان به مدت سه روز از تاریخ 1396/02/02 با همکاری خانه سازمانهای مردم نهاد در محل سالن جلسات ساختمان بحران استانداری به تعداد 25نفر به عنوان تسهیل گران محلی برگزار میگردد.

در این کارگاه مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده با اشاره به اجرای طرح ملی تاب آوری اجتماعی تاکید کرد که اجرای این طرح مقدمه ای برای ورود به عرصه های عملیاتی ترویج مدارا و بالابردن آستانه تحمل است.

ایشان با بیان اینکه تاب آوری روی دیگر مدارای اجتماعی و از راهکارهای شناخته شده در ترمیم و ترویج آرامش و پیشگیری از خشونت در جامعه است، گفت: طرح ملی تاب آوری اجتماعی، مدل اجتماعی اقتصاد مقاومتی بوده و ضروری است خانواده ها در برابر تکانه های درونی و بیرونی و آسیب های اجتماعی مقاوم شوند.

وی با تاکید بر اینکه طرح ملی تاب آوری اجتماعی نه تنها برای زنان بلکه برای تمامی اعضای خانواده ها طراحی شده است، گفت:اجرای این طرح تمرینی برای برنامه ریزی مشارکتی بوده که رویکرد مهم دولت تدبیر و امید است و این نوع برنامه ریزی، از مردم، برای مردم و با مردم است که به جای نظاره گر بودن، شریک برنامه ها خواهند شد.

جهت اجرای این طرح 20 کارگاه آموزشی در استان اجرا خواهد شد که جامعه هدفی برابر 700نفر را در برخواهد گرفت.کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها