Portal_background_image

جلسه برگزاري اولين جلسه كميته بانوان ذيل ستاد هماهنگي و اجرايي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

اولین جلسه کمیته بانوان ذیل ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با موضوع احصاء و تبیین خدمات و دستاوردهای تخصصی آن دستگاه در حوزه زنان و خانواده از بدو پیروزی انقلاب تا کنون در سطح استان (مقایسه ای سال 1357 با 1397) در روز یکشنبه مورخ 14/05/97 در محل استانداری برگزار گردید.

خانم فرجی ، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تأکید بر تلاش و هماهنگی همه دستگاه های اجرایی جهت برگزاری هرچه باشکوهتر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی   بیان داشتند : با توجه به شرایط فعلی جامعه و ضرورت ارائه دستاوردهای انقلاب از بدو پیروزی تاکنون و اطلاع رسانی آن به عموم اقشار جامعه ، کلیه دستگاههای اجرایی مکلف به ارائه و تبیین رهاورد خود در این عرصه و بویژه در حوزه بانوان می باشند .

مدیر کل امور بانوان و خانواده ، افزود: مقایسه وضعیت زنان قبل و بعد انقلاب در یک نگاه بیانگر رشد حضور و مشارکت آنان در تمامی عرصه ها اجتماعی ، سیاسی ،فرهنگی و اقتصادی است .

در پایان جلسه مقرر گردید دستگاه های اجرایی نسبت به شناسایی بانوان شاخص در تمامی حوزه ها ، فرصت های شغلی ایجاد شده ، بانوان هنرمند در عرصه های مختلف و ... اقدام نمایند.


دسته بندی

کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها