Portal_background_image

بازديداز كارگاه خياطي ياسمين دوز

در ادامه سفر یک روزه صبح روز چهار شنبه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی و بخشدار میلاجرد از کارگاه خیاطی یاسمین دوز که توسط یک بانوی کارآفرین اداره می شد بازدید کردند .

خانم  آقا محمدی مدیر کارگاه خیاطی یاسمین دوزدر بیان مشکلات این کارگاه  با اشاره به اینکه این کارگاه با اشتغالزایی برای چندین نفر از بانوان سرپرست خانوار فعالیت دارد ، گفت: محصولات تولیدی این کارگاه شامل مانتو، پالتو ، کاپشن و... می باشد با کیفیت بالا و سود اندک در بازارهای استان و خارج از استان به ویژه تهران به فروش می رسد .

وی با بیان این که درآمد حاصل از فروش پاسخگوی هزینه های کارگاه نیست افزود : تولیدات کارگاه با سود اندک عرضه می شود و درآمد پاسخگوی هزینه های کارگاه نیست .

وی ناتوانی در پرداخت هزینه های تامین اجتماعی و نا مناسب بودن شرایط فیزیکی محیط کارگاه را از اهم مشکلات پیشرو برشمرد و خواستار بهره مندی از تسهیلات کم بهره به منظور حفظ و تقویت کارگاه شد .

بخشدار میلاجرد نیز با تقدیر از زحمات مدیریت این کارگاه خواستار مساعدت و همکاری افزونتر مسئولین شد .

 مدیر کل امور بانوان خانواده استانداری نیز با تقدیر از زحمات مسئولین کارگاه و شنیدن مشکلات کارگران بر رفع مشکلات کارگاه تاکید کرد .کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها