Portal_background_image

اولين جلسه اتاق فكر بانوان در اراك برگزار شد

معاون سياسي ،‌امنيتي واجتماعي در نشست مشورتی بانوان استان مرکزی مسائل و مشکلات حوزه زنان استان باید شناسایی شده و در اتاق فکر، راهکارهای لازم برای حل آن ها اندیشیده شود. وی اظهار داشت: اتاق فکر باید ترکیبی از همه بانوان و اقشار مختلف باشد و به معیشت، معنویت و نشاط بانوان توجه جدی شود,و ترکیب اتاق فکر بانوان استان باید علمی باشد و افراد فرهیخته در تمام بخش ها و گروه های جامعه در آن مشارکت داشته باشند. اکرمی افزود: امکان سنجی اولویت زنان و بررسی مشکلات آنان در مرحله اول تشکیل این اتاق فکر است تا موارد شناسایی شده به عنوان دستور کار در کارگروه های تخصصی مورد بحث قرار گیرد. وی اظهار داشت: باید در حوزه سلامت، تفریح، نشاط اجتماعی، مشارکت های اداری جامعه، مدیریت ها و تولید زنان گام برداشت و از ظرفیت ها و توانمندی های این قشر استفاده کرد.

 اولین جلسه اتاق فکر زنان و خانواده استان مرکزی که با ترکیب 20 گروه از اقشار مختلف زنان وبا  حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری درسالن جلسات استانداري مركزي تشکیل شد .

معاون  سياسي ،‌امنيتي واجتماعي در نشست مشورتی بانوان استان مرکزی مسائل و مشکلات حوزه زنان استان باید شناسایی شده و در اتاق فکر، راهکارهای لازم برای حل آن ها اندیشیده شود.
وی اظهار داشت: اتاق فکر باید ترکیبی از همه بانوان و اقشار مختلف باشد و به معیشت، معنویت و نشاط بانوان توجه جدی شود,و ترکیب اتاق فکر بانوان استان باید علمی باشد و افراد فرهیخته در تمام بخش ها و گروه های جامعه در آن مشارکت داشته باشند. اکرمی افزود: امکان سنجی اولویت زنان و بررسی مشکلات آنان در مرحله اول تشکیل این اتاق فکر است تا موارد شناسایی شده به عنوان دستور کار در کارگروه های تخصصی مورد بحث قرار گیرد. وی اظهار داشت: باید در حوزه سلامت، تفریح، نشاط اجتماعی، مشارکت های اداری جامعه، مدیریت ها و تولید زنان گام برداشت و از ظرفیت ها و توانمندی های این قشر استفاده کرد.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی نیز گفت: راه اندازی اتاق فکر بانوان و خانواده استان از اهداف شورای مشورتی بانوان است. شورای مشورتی بانوان و خانواده استان متشکل از 20 گروه کاری است که در حوزه و بخش های مرتبط با بانوان فعالیت خواهد کرد.
 


دسته بندی

کارشناس امور بانوان دفتر امور بانوان و خانواده


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها